Wyniki drugiej edycji konkursu:

Dowiedz się więcej na temat oferowanych form zatrudnienia od firm, które zakwalifikowały się do II edycji konkursu

OPOLGRAF S.A.

Studenci mogą liczyć na zatrudnienie w dziale sprzedaży krajowej i eksportowej (stanowisko: asystent, specjalista ds. sprzedaży), przy rozliczaniu produkcji (asystent produkcji), w dziale technologii (asystent w dziale technologii) na umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia.

Centrum Edukacyjne Master / Szkoła Języków Obcych Master

Poszukujemy osób, dla których nauka języka angielskiego stanie się prawdziwą pasją, którą podzielą się z ciekawymi świata kursantami. Zajęcia są prowadzone w grupach dziecięcych od 2 do 7 lat oraz młodzieżowych 11-15, uczymy także dorosłych. Jeżeli kochasz pracę z ludźmi tak samo jak my i posiadasz bardzo dobrą znajomość języka obcego, dołącz do naszego zespołu, a praktyki nauczymy Cię my!

Digital Monsters

W Digital Monsters odważnie stawiamy na ludzi młodych. Najlepszym tego dowodem, jest fakt, że cały monsterowy team składa się z osób, które pracę zaczynały u nas jeszcze w trakcie studiów. Od początku istnienia firmy oferujemy możliwość podjęcia pracy dorywczej oraz odbywania praktyk. Wymagamy przede wszystkim zaangażowania i otwartości w komunikacji z pozostałymi członkami zespołu. W zależności od zapotrzebowania oferujemy studentom i absolwentom Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Opolskim możliwość pracy w redakcji portali punkt.media oraz PolenJournal.de. Takie osoby prócz zaangażowania oraz otwartości w komunikacji muszą dodatkowo władać językiem niemieckim na poziomie zaawansowanym. Po podjęciu pracy dorywczej bądź rozpoczęciu praktyk nowi członkowie zespołu pracują pod opieką bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów, którzy służą wiedzą i pomocą wyniesioną ze studiów na UO oraz pracy w firmie. W Digital Monsters studenci oraz absolwenci opolskich uczelni mogą również podjąć pracę dorywczą, oraz odbyć praktyki w dziale graficznym. Takie osoby prócz zaangażowania oraz otwartości w komunikacji muszą dodatkowo znać podstawy projektowania graficznego. Po podjęciu pracy dorywczej bądź rozpoczęciu praktyk nowi członkowie zespołu pracują pod opieką bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów, którzy służą wiedzą i pomocą wyniesioną ze studiów oraz pracy w firmie. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę dorywczą, czy praktyki – każdy nowy członek zespołu ma szansę w nim zostać na dłużej lub na stałe. Oferujemy hybrydowy model pracy, elastyczne formy zatrudnienia i czas pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenia i premie. Dbamy po prostu o to, by Digital Monsters było wymarzonym miejscem do odbywania praktyk i podjęcia pracy.

MULTISERWIS SP. Z O.O.

Multiserwis ceni sobie młodych ludzi, ich zapał, zaangażowanie i chęć nauki. Studenci i absolwenci są mile widziani w każdym dziale naszej firmy.

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. – Sklep Opole

Poszukujemy kandydatów na stanowiska : logistyk i doradca klienta. Każdorazowo każdego przygotowujemy do objęcia stanowiska. W przypadku zatrudnienia, każda osoba rozpoczynająca z nami karierę jest objęta 7 miesięcznym Onboardingiem ( pod opieka buddy i managera). Mamy bardzo bogate dodatki pozapłacowe ( op. medyczna, dodatkowe ub. grupowe, system kafeteryjny, nauka języków – Etutor, platforma wellbeingowa – Mingram wraz z wsparciem psychologicznym oraz wiele innych. Nasi pracownicy mogą liczyć na awans zarówno w poziomie jak i w pionie. Dajemy również dostęp do uczestniczenia w wielu grupach roboczych. Dla nas zadowolenie z pracy jest bardzo ważne, toteż 3 razy w roku przeprowadzamy ankietę satysfakcji pracowników, którą analizujemy, wyciągamy wnioski a także wprowadzamy usprawnienia. Jeśli chodzi o praktykantów, to dla najlepszych dajemy możliwość zatrudnienia.

What’s Cooking Polska sp. z o.o.

F.H.U. GRZEGORZ STEFKO

Zatrudniam osoby uczące się w trybie zaocznym, lub stacjonarnym. Grafik dostosowywany jest pod te osoby. Praca na Stacji Paliw Orlen jest całodobowa więc pasuje to studentom. Studenci stacjonarni mogą pracować w weekendy i dni wolne od nauki, a zaoczni w trakcie tygodnia. Praca tym osobą nie koliduje z nauką, a mogą samodzielnie się utrzymywać.

KELVION SP. Z O.O.

Głownie zatrudniamy absolwentów kierunków technicznych mechanika budowa maszyn, ochrona środowiska, automatyka , logistyka .

Zatrudnienie jest w działach : technologi, konstrukcji ,kontroli jakości , nadzór produkcji , planowanie

TitanX Engine Cooling Sp. z o.o.

Studenci mogą liczyć w naszej firmie na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejetności z obszaru, w którym się kształcą.

Pożądane kierunki to: Logistyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Inżynieria Jakości, Inżynieria Procesu.

Hengst Filtration Poland sp. Z o.o.

Poszukujrmy absolwentów studiów technicznych, logistycznych, ekonomicznych i pokrewnych z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i/lub niemieckiego. Rozwiń swoją wiedzę zawodową, spróbuj swoich sił we wdrożeniach nowych projektów w nowoczesnym parku maszynowym w oparciu o kulturę wzajemnego zaufania. Przyjmiemy praktykantów stażystów absolwentów. Przyjdź a poszukamy wspólnie kierunków twojego rozwoju w naszej spółce.

Neapco Europe Sp. z o.o.

Płatne staże studenckie w Praszce:

Płatne staże studenckie w Gliwicach:

Bezpłatne praktyki studenckie i uczniowskie w Praszce:

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Praszce, ul. Senatorska 1

jesteśmy otwarci na uczniów w zawodach: cukiernik, piekarz, sprzedawca w ramach praktycznej nauki zawodu. Staże dla uczniów szkół średnich w zawodach – ekonomista, technolog żywienia. Studenci – marketing, zarządzanie zespołem ludzkim. Zatrudnienie na umowę o pracę w działalności: piekarnia-cukiernia, handel.

Kronospan KO Sp. z o.o.

Praktyka w dziale inwestycji, sprzedaży, utrzymania ruchu, logistyki. Od absolwentów oczekujemy zaangażowania i chęci współpracy na dłuższy okres czasu. Bardzo często osoby zaczynające od praktykanta stają się pracownikami, a następnie awansują na wyższe stanowiska. Oczekujemy kandydatów, którzy mają sprecyzowane oczekiwania zawodowe i wyznaczony cel który chcą osiągnąć. Jesteśmy firmą, która wspiera pracownika na każdym szczeblu, jeśli tylko chce się rozwijać i dokształcać. Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę na okres 33 miesięcy. Dział firmy: sprzedaż, logistyka, inwestycje.

INTERNATIONAL AUTOMOTIVE COMPONENTS Polska Sp. z o.o.

Praktyki/ Staże/ oferty pracy w działach:

Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o.

kierunki:

Animex Foods Sp. z o.o. Oddział w Opolu

Firma Aminex Foods Sp. z o.o. posiada autorski program stażowy – studenci i absolwenci uczelni i szkół wyższych mają możliwość odbycia rocznego stażu płatnego na umowę o pracę. Staże realizowane są w działach produkcja, jakość, laboratorium, technologia, logistyka, finanse, technika (utrzymanie ruchu), ochrona środowiska, administracja. Ogłoszenia publikowane są głównie na OLX. Poza tym w tych samych działach realizujemy praktyki dla uczniów szkół średnich, technicznych oraz praktyki dla studentów. Zatrudniamy również pracowników młodocianych w pionie technicznym – elektryków, elektromechaników, mechatroników, z którymi kontynuujemy współpracę po ukończeniu przez nich szkoły i zdaniu egzaminów zawodowych. Od kandydatów na staże, praktyki czy absolwentów oczekujemy zaangażowania, otwartości na zmiany i komunikatywności.

Biuro Rachunkowe LIDER Łukasz Lachowski

W ostatnim czasie Biuro Rachunkowe Lider Łukasz Lachowski z siedzibą główną w Opolu oraz filiami w Niemodlinie i Nysie, kładzie duży nacisk na kształtowanie przyszłej kadry w dziedzinie rachunkowości kadr i płac, finansów oraz zagadnień pokrewnych. Dlatego też silnie zaangażowaliśmy się we współpracę oraz realizację praktyk i staży. Każdy uczeń/student ma indywidualnie przydzielonego opiekuna, który deleguje zadania, ocenia oraz doradza. Osoby sumienne, zaangażowane i rzetelne mogą liczyć na nasze referencje, tudzież stałe zatrudnienie. Chcielibyśmy podkreślić, że jest to możliwość zdobywania wiedzy, umiejętności, a także pomoc w stawianiu pierwszych kroków w karierze zawodowej, z której skorzystało już kilkunastu uczniów/studentów.